Z kraju  Sterownik LED RGB obsługiwany jednym przyciskiem 

 

Firma Enterius wprowadza do oferty nowy, 3-kanałowy sterownik LED RGB obsługiwany jednym lub dwoma przyciskami. Urządzenie to ma symbol EC-11C. Trzy kanały o obciążalności prądowej 7 A pozwalają na bezpośrednie sterowanie napięciowych źródeł światła LED o mocy do 252 W. Sterownik może również obsługiwać prądowe oprawy LED poprzez dodatkowe drivery prądowe dostępne w ofercie firmy.

Sterownik EC-11C jest w pełni cyfrowym sterownikiem LED RGB pozwalającym na wybranie dowolnego koloru statycznego oraz jego jasności. Łatwa i wygodna obsługa jednym lub dwoma (w zależności od zaprogramowania) przyciskami dzwonkowymi sprawia, że nawet osoby nietechniczne bez problemu poradzą sobie z jego obsługą. Sterownik posiada także tryb programowania pozwalający na konfigurację urządzenia.

Specjalistyczne badania w laboratorium Politechniki Krakowskiej potwierdziły pełną zgodność ze wszystkimi aktualnymi wymaganiami dyrektyw Unii Europejskiej. Dzięki temu można go bezpiecznie i legalnie stosować nie tylko w instalacjach domowych ale również komercyjnych (biurowe, przemysłowe, itp.). Sterownik EC-11C objęty jest standardową 5-letnią gwarancją producenta.

Więcej informacji: http://enterius.eu/

Pozostałe artykuły

Zobacz wszystkie