Z kraju  Konferencja NIDays 2017 zaplanowana 

 

NIDays to konferencja, której motywem przewodnim są metody oraz narzędzia pomagające zwiększyć wydajność pracy inżynierów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów realizacji projektów.

W trakcie spotkania inżynierowie z NI oraz eksperci z firm będących liderami w swojej branży omówią trendy zmieniające rynek systemów akwizycji danych, automatycznych testów oraz wbudowanych urządzeń kontrolno-pomiarowych. Dodatkowo, w czasie konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się funkcjami oprogramowania LabVIEW NXG.

NIDays 2017 to bezpłatne, jednodniowe wydarzenie. Jest organizowane z myślą o inżynierach, naukowcach oraz nauczycielach akademickich, zainteresowanych oprogramowaniem, sprzętem oraz technologiami wpływającymi na rozwój systemów testujących oraz kontrolno-pomiarowych.

Konferencja NIDays 2017 odbędzie się 10 października w hotelu Marriott w Warszawie. Bezpłatna rejestracja jest wymagana i można jej dokonać korzystając ze strony internetowej umieszczonej pod adresem events.ni.com/profile/form/index.cfm?PKformID=0x114343bbed&.

Pozostałe artykuły

Zobacz wszystkie